Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz i ciało

Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz i ciało to złożony zabieg o wielowektorowym działaniu na wszystkie warstwy skóry. Dzięki temu pozwala w sposób kompleksowy walczyć ze zmarszczkami, zwiotczeniem skóry, bliznami, czy podwójnym podbródkiem. Jest jedną z najskuteczniejszych metod korekty owalu twarzy, wiele pacjentek też chwali sobie jego skuteczność w walce z rozstępami.

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa na twarz i ciało?

To innowacyjny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej łączący w sobie moc energii o częstotliwości radiowej z mikronakłuwaniem. Taka kombinacja pozwala zarówno na odmłodzenie górnych warstw skóry, jak i dotarcie głębiej – aż do skóry właściwej.

Zabieg jest więc w stanie wygładzić skórę, napiąć ją i uelastycznić, a także zwęzić pory, pozbyć się uszkodzeń słonecznych czy wyrównać koloryt, a to wszystko w ramach jednego zabiegu, który nie wymaga znieczulenia i umożliwia osiągnięcie długotrwałych efektów.

Radiofrekwencja - zabieg

Jak przebiega zabieg?

Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz i ciało polega na połączeniu działania mikro- i makrotermicznego. Mikropodgrzewanie odbywa się z pomocą ultracienkich elektrod wspomaganych nakłuciami. Z kolei makrowolumetryczne podgrzewanie tkanki pozwala na kontrolowane podgrzewanie skóry właściwej. Połączenie tych dwóch metod w obrębie jednego zabiegu świetnie stymuluje skórę do regeneracji, pobudzając ją do tworzenia nowego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. To wszystko sprawia, że zabieg znajduje szereg zastosowań, zarówno w leczeniu niedoskonałości twarzy, jak i ciała. Pozwala na resurfacing, zminimalizowanie podwójnego podbródka, redukcję zmarszczek, blizn i przebarwień, ale również na subtelne modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry ciała, zmniejszenie widoczności rozstępów. Pierwsze rezultaty można zobaczyć właściwie zaraz po zabiegu, w ciągu kolejnych miesięcy efekty jednak się maksymalizują, gdy w skórze zachodzą kolejne procesy. Radiofrekwencja mikroigłowa to minimalny dyskomfort, a niezwykle dobre efekty.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

W zależności od potrzeb.

Czas trwania

Ok 60 minut.

Ilość zalecanych sesji

1.

Efekty​

  • Odmłodzenie skóry
  • Redukcja blizn, przebarwień, rozstępów
  • Modelowanie ciała.

Cennik​

  • Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz i ciało​ Od 1500 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Już jeden zabieg radiofrekwencji mikroigłowej zapewnia bardzo dobre efekty. W razie potrzeby zabieg może jednak zostać powtórzony, jednak nie częściej niż raz na pół roku.

Zabieg nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania, na 24 godziny przed zabiegiem najlepiej jednak zrezygnować z makijażu oraz spożywania alkoholu, a na tydzień przed zrezygnować ze stosowania kosmetyków, które mogłyby podrażnić skórę, np. peelingów.

  • Na przynajmniej tydzień po zabiegu należy unikać ekspozycji słonecznej (a także korzystania z solarium) oraz stosować krem z wysokim filtrem SPV;
  • Przez kilka dni po zabiegu może utrzymywać się zaczerwienienie skóry, lekki obrzęk, zasinienie czy swędzenie. W tym czasie należy obchodzić się ze skórą szczególnie delikatnie, nie przecierać jej mocno ręcznikiem czy nie stosować podrażniających kosmetyków.

Radiofrekwencja mikroigłowa daje wymierne, długotrwałe efekty już po jednym zabiegu. Sprawdzi się dobrze na wszystkich rodzajach i odcieniach skóry. To jedna z najnowocześniejszych, wysoce bezpiecznych metod umożliwiających napięcie i regenerację skóry, ceniona nawet przez najbardziej wymagające pacjentki i pacjentów.

Zainspiruj się

Aby otrzymywać informacje o naszych zabiegach, ekskluzywnych wydarzeniach oraz nowościach
- zapisz sie do naszego newslettera.

Copyright © 2023 THE-CLINIC

Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?