Skip links

Zdrowa skóra, to piękna skóra.

Klinika medycyny estetycznej The Clinic w Gdańsku
otwieramy za:

dni
godzin
minut
sekund

Naszą Klinikę w Gdańsku otwieramy 10 maja 2024 roku ale zapisy na wizytuj już trwają. Zapraszamy do umawiania wizyt telefonicznie lub mailowo.

Nie przegap okazji na otrzymanie 10% rabatu na swój pierwszy zabieg! Zapisz się do naszego newslettera już teraz i ciesz się korzyściami oraz ekskluzywnymi ofertami.

O klinice

Klinika medycyny estetycznej The Clinic w Gdańsku

W The Clinic, podążamy za najnowszymi osiągnięciami technologii dlatego wybierając nas, decydujesz się na zaawansowane rozwiązania, które jeszcze niedawno były nieosiągalne. Kierujemy się najwyższymi standardami, gwarantując skuteczność i bezpieczeństwo każdej procedury, oraz doskonale wiemy, że sukces nie jest możliwy bez wybitnych specjalistów, dlatego inwestujemy w kapitał ludzki – nasza kadra, to wiodący eksperci w swoich dziedzinach gwarantujący najwyższy standard świadczonych usług.

Enhance your
beauty

Zabiegi

Nasza oferta

Nasza klinika medycyny estetycznej w Gdańsku proponuje zróżnicowane zabiegi wykonywane przez specjalistów w swoich dziedzinach.
Wspieramy pacjentki i pacjentów, dbając o holistyczne podejście.

Dermatologia

W naszej własnej klinice dermatologicznej przykładamy dużą wagę do diagnostyki, tworząc leczenie szyte na miarę. Badamy niepokojące znamiona i ustalamy plan działania. Prowadzimy leczenie zróżnicowanych problemów skórnych, proponując także nowatorskie zabiegi o udowodnionej skuteczności.

Szczegóły

Chirurgia plastyczna

Wykonujemy niektóre zabiegi chirurgii plastycznej – nie tylko związanej z estetyką, ale także funkcjonalnością, lecząc różne dolegliwości. Część naszej oferty związana jest z nowotworami i plastyką po ich wycięciu. Z naszymi chirurgami współpracuje więc doświadczony onkolog.

Szczegóły

Dermatochirurgia

Medycyna estetyczna

Wykorzystujemy innowacyjne zabiegi i technologie estetyczne. Troszczymy się o skórę i ciało, korygując niedoskonałości poczynione przez naturę. Profesjonalne podejście i zastosowanie nowatorskiego sprzętu pozwalają nam także działać w obrębie medycyny przeciwstarzeniowej (anti-aging).

Szczegóły

Laseroterapia

Laseroterapia to metoda leczenia, która wykorzystuje światło laserowe do stymulacji procesów naprawczych w tkankach, łagodzenia bólu i redukcji stanów zapalnych. Laseroterapia jest stosowana w różnych dziedzinach medycyny ze względu na swoje właściwości terapeutyczne i minimalne efekty uboczne.

Szczegóły

Trychologia

Nasi specjaliści prowadzą leczenie od konsultacji do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Badanie trichoskopowe pozwala nam dopasować strategię działania do niewidocznego gołym okiem problemu. Wykonujemy zabiegi na obszar skóry głowy, łagodzące dolegliwości skórne lub pobudzające włosy do wzrostu.

Szczegóły

Dermatologia

W naszej własnej klinice dermatologicznej przykładamy dużą wagę do diagnostyki, tworząc leczenie szyte na miarę. Badamy niepokojące znamiona i ustalamy plan działania. Prowadzimy leczenie zróżnicowanych problemów skórnych, proponując także nowatorskie zabiegi o udowodnionej skuteczności.

Szczegóły

Kosmetologia

Z uwagą śledzimy nowości z zakresu kosmetologii, troszczące się o skórę twarzy i ciała. W trosce o bezpieczeństwo i satysfakcję pacjentów rozsądnie dobieramy nowe rozwiązania do naszej oferty, kierując się wynikami wiarygodnych badań. Wprowadzamy nowe technologie, których jakości jesteśmy pewni.

Szczegóły

Medycyna estetyczna

Zakres działań medycyny estetycznej

Zakres działań medycyny estetycznej jest niezwykle szeroki. Możemy w jej ramach realizować takie działania jak leczenie nadpotliwości czy bruksizmu, zróżnicowane formy skutecznej i trwałej depilacji laserowej, zabiegi poprawiające owal twarzy (np. unoszące opadające policzki), liczne procedury przeciwstarzeniowe, pozwalające zarówno zlikwidować istniejące zmarszczki, jak i zapobiegać przyszłym, miejscowe usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, likwidować niedoskonałości skóry (blizny, rozstępy, przebarwienia) i wiele innych. Niekiedy efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, w innych przypadkach wykonuje się serie zabiegów.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych zabiegów realizowanych w naszej klinice w Gdańsku.

Problemy

Wskazania

Klinika medycyny estetycznej The Clinic specjalizuje się w szerokiej gamie zabiegów, które skutecznie rozwiązują różne problemy związane z niedoskonałościami skóry i nie tylko.

Cienie pod oczami

Hirsutyzm - nadmierne owłosienie

Nadpotliwość dłoni i stóp

Nadpotliwość pach

Opadająca powieka

Oporna tkanka tłuszczowa

Owal twarzy

Pajączki na nogach

Przebarwienia

Rozstępy

Rozszerzone pory

Rumień na twarzy

Wiotka skóra

Wypadanie włosów

Zmarszczki

Znamiona

Dlaczego my

Klinika oraz gabinet medycyny estetycznej Gdańsk– The Clinic

W naszej klinice The Clinic w centrum Gdańska powitają Cię ekskluzywne, piękne wnętrza, w których kompleksowo zatroszczysz się o swoje samopoczucie, zdrowie i dobrostan.

Z naszą dewizą „Enhance your beauty” zapraszamy pacjentki i pacjentów do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.

Przekonaj się, co może dla Ciebie zrobić nowoczesna technologia w parze z doświadczeniem i ekspercką wiedzą.

Nasi specjaliści

Tworzymy zespół specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, udowodnionych zarówno dorobkiem naukowym, jak i praktyką kliniczną.
Kompetencje uzupełnia profesjonalizm i życzliwy kontakt z pacjentem.

Prof. dr hab. Wioletta Barańska-Rybak - Dermatolog
„Medycyna estetyczna staje się częścią zdrowego stylu życia. Dziś korzystamy z zabiegów anti-aging nie tylko po to, by wyglądać lepiej, ale przede wszystkim po to, by lepiej czuć się we własnej skórze. Dlatego tak ważne jest kompleksowe i holistyczne podejście do urody, które wymaga wiedzy i doświadczenia specjalistów.”

Prof. dr hab. Wioletta Barańska-Rybak

Przewodnicząca Rady Naukowej The Clinic
Specjalista dermatolog

Kontakt

ul. Grunwaldzka 501
80-320 Gdańsk – Oliwa

Newsletter

Zapisz się do Newsletter i otrzymuj informację o promocjach, kodach rabatowych oraz nowościach w naszej ofercie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

The Clinic to najnowocześniejsza klinika medycyny estetycznej i dermatologii. Koncepcja miejsca zakłada dostęp do zaawansowanych i najbardziej postępowych rozwiązań, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna i dermatologia. Klinika dysponuje gamą specjalistycznych sprzętów – m.in innowacyjnymi laserami do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.

Medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia.

Dzwoniąc pod numer 783 781 781 lub email: gdansk@the-clinic.pl

Gabinety The Clinic mieszczą się na pierwszym poziomie pięknego, budynku Oliwa 501. Do dyspozycji pacjentek i pacjentów przewidziany został również parking podziemny.

X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?