Skip links

1000 zł zniżki na pierwszy zabieg laserowy

Zdąż z zabiegiem laserowym przed latem – skorzystaj z naszej specjalnej oferty na zabiegi laserowe i zadbaj o swoją skórę przed sezonem letnim. Tylko teraz skorzystaj z wyjątkowej promocji i otrzymaj 1000 zł zniżki na pierwszy zabieg laserowy w naszej Klinice.

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystaj z promocji 1000 zł na pierwszy zabieg laserowy w The Clinic. Wystarczy umówić się na konsultację, dzięki której, wspólnie z lekarzem, zostanie dobrany odpowiedni zabieg, zgodny z potrzebami Twojej skóry.

* Oferta ważna do końca marca 2024 r.

1000 zł na dowolny zabieg laserowy

Opinie ekspertów The Clinic

Poznaj opinie naszych specjalistów. 

Dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona - Dermatolog

Dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona
Specjalista dermatolog 

„Krótki czas rekonwalescencji czyni zabiegi laseroterapii jeszcze bardziej przyjaznymi dla pacjentów. Są to także zabiegi, które świetnie sprawdzają się na skórze z niedoskonałościami, poszerzonymi porami czy nadmiernym łojotokiem. Coraz częściej sięgamy nie tylko po leczenie, ale właśnie po zabiegi laserowe, które usuwają towarzyszący tym chorobom rumień i zmniejszają widoczność porów, a tym samym regulują wydzielanie sebum.”

Lek. Katarzyna Bałabańska - Dermatolog

Lek. Katarzyna Bałabańska
Specjalista dermatolog 

„Technologia pikosekundowa z użyciem światła lasera skutecznie rozjaśnia przebarwienia, nadając skórze jednolity koloryt. Dodatkowo taka procedura stymuluje naturalne procesy w skórze. Zabiegi laserowe pobudzają fibroblasty do tworzenia nowych włókien – kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia i wygładzenia skóry, a także redukcji zmarszczek”

Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?