Skip links

Zdrowa skóra, to piękna skóra.

O klinice

Klinika medycyny estetycznej The Clinic w Warszawie

The Clinic to najnowocześniejsza klinika medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii, urologii oraz chirurgii plastycznej w prestiżowej lokalizacji stolicy – w Browarach Warszawskich. Koncepcja miejsca zakłada dostęp do zaawansowanych i najbardziej postępowych rozwiązań, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Klinika dysponuje gamą specjalistycznych sprzętów – m.in innowacyjnymi laserami do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.

Enhance your
beauty

Zabiegi

Nasza oferta

Nasza klinika medycyny estetycznej w Gdańsku proponuje zróżnicowane zabiegi wykonywane przez specjalistów w swoich dziedzinach.
Wspieramy pacjentki i pacjentów, dbając o holistyczne podejście.

Medycyna estetyczna

Wykorzystujemy innowacyjne zabiegi i technologie estetyczne. Troszczymy się o skórę i ciało, korygując niedoskonałości poczynione przez naturę. Profesjonalne podejście i zastosowanie nowatorskiego sprzętu pozwalają nam także działać w obrębie medycyny przeciwstarzeniowej (anti-aging).

Szczegóły

Laseroterapia

Laseroterapia to metoda leczenia, która wykorzystuje światło laserowe do stymulacji procesów naprawczych w tkankach, łagodzenia bólu i redukcji stanów zapalnych. Laseroterapia jest stosowana w różnych dziedzinach medycyny ze względu na swoje właściwości terapeutyczne i minimalne efekty uboczne.

Szczegóły

Trychologia

Nasi specjaliści prowadzą leczenie od konsultacji do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Badanie trichoskopowe pozwala nam dopasować strategię działania do niewidocznego gołym okiem problemu. Wykonujemy zabiegi na obszar skóry głowy, łagodzące dolegliwości skórne lub pobudzające włosy do wzrostu.

Szczegóły

Dermatologia

W naszej własnej klinice dermatologicznej przykładamy dużą wagę do diagnostyki, tworząc leczenie szyte na miarę. Badamy niepokojące znamiona i ustalamy plan działania. Prowadzimy leczenie zróżnicowanych problemów skórnych, proponując także nowatorskie zabiegi o udowodnionej skuteczności.

Szczegóły

Urologia estetyczna

Indywidualne podejście i wykorzystanie najnowszej technologii pozwalają nam odpowiadać na różne męskie potrzeby. To zabiegi o charakterze estetycznym, funkcjonalnym, leczniczym czy antykoncepcyjnym. Na wszystkich etapach troszczymy się o komfort i dobre samopoczucie każdego pacjenta.

Szczegóły

Kosmetologia

Z uwagą śledzimy nowości z zakresu kosmetologii, troszczące się o skórę twarzy i ciała. W trosce o bezpieczeństwo i satysfakcję pacjentów rozsądnie dobieramy nowe rozwiązania do naszej oferty, kierując się wynikami wiarygodnych badań. Wprowadzamy nowe technologie, których jakości jesteśmy pewni.

Szczegóły

Chirurgia plastyczna

Wykonujemy niektóre zabiegi chirurgii plastycznej – nie tylko związanej z estetyką, ale także funkcjonalnością, lecząc różne dolegliwości. Część naszej oferty związana jest z nowotworami i plastyką po ich wycięciu. Z naszymi chirurgami współpracuje więc doświadczony onkolog.

Szczegóły

Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Z ogromnym zaangażowaniem wykonujemy szereg zabiegów związanych ze zmianami skórnymi niezależnie od ich etiologii. Duże znaczenie odgrywa tu holistyczne podejście – szukamy przyczyn tych dolegliwości i rozwiązań, które pomogą ich uniknąć w przyszłości.

Szczegóły

Ginekologia estetyczna

Choć zajmujemy się przede wszystkim jej estetyczną stroną, duże znaczenie ma dla nas zdrowie pacjentek, dlatego wykonujemy kompleksową diagnostykę. Świadczymy usługi związane ze skuteczną antykoncepcją. Wykonujemy zabiegi lecznicze i korygujemy niedoskonałości natury.

Szczegóły

Medycyna estetyczna

Zakres działań medycyny estetycznej

Zakres działań medycyny estetycznej jest niezwykle szeroki. Możemy w jej ramach realizować takie działania jak leczenie nadpotliwości czy bruksizmu, zróżnicowane formy skutecznej i trwałej depilacji laserowej, zabiegi poprawiające owal twarzy (np. unoszące opadające policzki), liczne procedury przeciwstarzeniowe, pozwalające zarówno zlikwidować istniejące zmarszczki, jak i zapobiegać przyszłym, miejscowe usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, likwidować niedoskonałości skóry (blizny, rozstępy, przebarwienia) i wiele innych. Niekiedy efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, w innych przypadkach wykonuje się serie zabiegów.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych zabiegów realizowanych w naszej klinice w Warszawie.

Problemy

Wskazania

Klinika medycyny estetycznej The Clinic specjalizuje się w szerokiej gamie zabiegów, które skutecznie rozwiązują różne problemy związane z niedoskonałościami skóry i nie tylko.

Cienie pod oczami

Hirsutyzm - nadmierne owłosienie

Nadpotliwość dłoni i stóp

Nadpotliwość pach

Opadająca powieka

Oporna tkanka tłuszczowa

Owal twarzy

Pajączki na nogach

Przebarwienia

Rozstępy

Rozszerzone pory

Rumień na twarzy

Wiotka skóra

Wypadanie włosów

Zmarszczki

Znamiona

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Dlaczego my

Klinika oraz gabinet medycyny estetycznej Warszawa– The Clinic

W naszej klinice The Clinic w centrum Warszawy powitają Cię ekskluzywne, piękne wnętrza, w których kompleksowo zatroszczysz się o swoje samopoczucie, zdrowie i dobrostan. Z naszą dewizą „Enhance your beauty” zapraszamy pacjentki i pacjentów do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.

Przekonaj się, co może dla Ciebie zrobić nowoczesna technologia w parze z doświadczeniem i ekspercką wiedzą.

Nasi specjaliści

Tworzymy zespół specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, udowodnionych zarówno dorobkiem naukowym, jak i praktyką kliniczną.
Kompetencje uzupełnia profesjonalizm i życzliwy kontakt z pacjentem.

Lek. Paweł Dybciak - Lekarz medycyny estetycznej

„W The Clinic stawiamy na najnowocześniejsze technologie i innowacyjne zabiegi, najwyższej klasy specjalistów w swoich dziedzinach oraz kompleksowe podejście do potrzeb pacjentek i pacjentów.”

lek. Paweł Dybciak

Dyrektor Medyczny The Clinic,
certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Kontakt

Krochmalna 59A
00-864 Warszawa
Browary Warszawskie

Newsletter

Zapisz się do Newsletter i otrzymuj informację o promocjach, kodach rabatowych oraz nowościach w naszej ofercie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

The Clinic to najnowocześniejsza klinika medycyny estetycznej i dermatologii. Koncepcja miejsca zakłada dostęp do zaawansowanych i najbardziej postępowych rozwiązań, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna i dermatologia. Klinika dysponuje gamą specjalistycznych sprzętów – m.in innowacyjnymi laserami do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.

Medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia.

Dzwoniąc pod numer 783 781 781 lub email: warsaw@the-clinic.pl

Gabinety The Clinic mieszczą się pod adresem: Krochmalna 59A 00-864 Warszawa - Browary Warszawskie. Do dyspozycji pacjentek i pacjentów przewidziany został również parking podziemny.

X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?