Powiększanie żołędzi penisa

Powiększanie żołędzi penisa preparatem na bazie kwasu hialuronowego to sprawdzony, bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę jakości doznań w czasie stosunku seksualnego oraz korektę estetyczną wybranych wad. Zabieg wpływa pozytywnie na libido i może pomóc pacjentom w niektórych przypadkach zaburzeń erekcji.

Czym jest powiększanie żołędzi penisa?

Wielu mężczyzn na całym świecie nie jest w pełni zadowolonych z wyglądu i wielkości swojego członka. Urologia estetyczna dysponuje wieloma metodami pozwalającymi w szybki sposób pozbyć się tego problemu. Jednym z rozwiązań jest powiększenie żołędzi penisa za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Oprócz widocznego efektu wizualnego zabieg wpływa również na znaczny wzrost komfortu podczas współżycia seksualnego, zwiększenie doznań oraz wydłużenie stosunku seksualnego. Powiększanie żołędzi penisa coraz częściej łączy się z powiększaniem penisa z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej bądź kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy ma wszechstronne zalety. Po pierwsze jest najbardziej przebadanym wypełniaczem dostępnym aktualnie na rynku. Po drugie występuje naturalnie w organizmie każdego człowieka, dzięki czemu jest bardzo bezpieczną substancją, nie musimy się obawiać, że zostanie odrzucony w wyniku reakcji uczuleniowej. Po trzecie kwas hialuronowy ma wyjątkową zdolność wiązania cząsteczek wody – odpowiednio nawilża tkanki. Dodatkowo poprawia ich sprężystość i koryguje ubytki objętościowe. Wszystko to wpływa na usprawnienie mikrokrążenia oraz powiększenie objętości żołędzi penisa (powierzchni stymulacji), a co za tym idzie, zdecydowanie zwiększa satysfakcję seksualną i podnosi libido

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Jak działa powiększanie żołędzi penisa?

Procedura polega na ostrzyknięciu żołędzi preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Około pół godziny przed zabiegiem nakłada się na żołądź krem znieczulający, dzięki czemu nie jest on bolesny. Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu iniekcji może być delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta. Jest to zupełnie normalny objaw i ustępuje samoistnie.

Zazwyczaj z oceną pełnego efektu zabiegu należy poczekać około tygodnia, ponieważ preparat musi się prawidłowo ułożyć i zwiększyć swoją objętość.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

Penis.

Czas trwania

30 minut.

Ilość zalecanych sesji

1.

Efekty​

 • Powiększenie żołędzi penisa
 • Zwiększenie satysfakcji seksualnej
 • Zwiększenie poziomu nawilżenia
 • Wygładzenie powierzchni
 • Podniesienie libido
 • Wydłużenie stosunku seksualnego

Cennik​

 • Powiększanie żołędzi penisa​ 4000 zł (4ml preparatu Neauvia intense)

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się efektami od 6 miesięcy do nawet kilku lat.

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, należy natomiast zrezygnować ze spożywania alkoholu na 24 godziny przed procedurą.

Powiększenie żołędzi penisa przy użyciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego jest małoinwazyjnym zabiegiem, który daje szybkie efekty w postaci jej powiększenia i wygładzenia. Wpływa to na zwiększenie doznań podczas współżycia seksualnego. Procedura daje szybkie i naturalne rezultaty oraz nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

 • należy wstrzymać od aktywności seksualnej do całkowitego wygojenia,
 • przez kilka dni po zabiegu nie używać szorstkich ręczników, które mogłyby podrażnić obszar zabiegowy,
 • ważna jest odpowiednia higiena leczonego miejsca, aby nie doszło do infekcji (szybki prysznic z zastosowaniem preparatów do higieny intymnej, następnie delikatne osuszenie rany, po czym używanie octaniseptu miejscowo na ranę w aerozolu. Następnie należy nałożyć preparat help4skin gojenie ran),
 • obowiązkowa kontrola po 7 dniach,
 • w razie wystąpienia niepokojących objawów należy pilnie zgłosić się do lekarza/szpitala.

Zainspiruj się

Aby otrzymywać informacje o naszych zabiegach, ekskluzywnych wydarzeniach oraz nowościach
- zapisz sie do naszego newslettera.

Copyright © 2023 THE-CLINIC

Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?