Skip links

Nawilżanie skóry

Jeden z najbardziej zaawansowanych zabiegów na skórę. Działa we wszystkich jej warstwach i stymuluje naturalne procesy przebudowy, dzięki czemu już od pierwszej sesji można zobaczyć, jak skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd. Efekty są trwalsze niż w większości innych metod dzięki dotarciu do głębokich warstw skóry i pobudzeniu naturalnej regeneracji.

Czym jest zabieg nawilżania skóry?

Procedura stworzona dla wymagających pacjentów, która dopasowana jest do aktualnych potrzeb skóry. Obejmuje unikalne, luksusowe produkty opracowywane w oparciu o kombinację składników wyróżnionych nagrodą Nobla, tj. kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, białka błony skorupki jaja (białko ESM), konchioliny i mikroelementów.

Nawilżanie i regeneracja skóry twarzy - program lojalnościowy

Jak przebiega zabieg nawilżania skóry?

Zabieg intensywnie nawilża wszystkie warstwy skóry, w tym skórę właściwą oraz aktywuje metabolizm i regenerację skóry. Ponadto stwarza warunki do normalnego funkcjonowania komórek skóry, a także zapewnia wyraźny efekt liftingu. Wzbogacenie procedury o niskocząsteczkową jonizowaną platynę poprawia dotlenienie tkanek, przyspiesza metabolizm, stymuluje produkcję ważnych składników skóry, zwalcza wolne rodniki i zapobiega przebarwieniom. Ze względu na poprawę nawilżenia oraz pobudzenie regeneracji komórek i procesów gojenia, doskonale sprawdza się, jako element pielęgnacji skóry przed i po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg poprawia metabolizm skóry, dzięki czemu skóra jest zdrowsza, młodsza i świeższa. Efekt widać zaraz po pierwszej sesji.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Nawilżanie skóry - efekty

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

W zależności od potrzeb.

Czas trwania

90 minut.

Ilość zalecanych sesji

Ustalana indywidualnie.

Efekty​

  • Intensywne nawilżenie i regeneracje skóry.
  • Poprawa metabolizmu skóry.
  • Zdrowszy, młodszy i świeższy wygląd.

Cennik​

  • Nawilżanie skóry od 700 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie. 

X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?