P-Shot

P-Shot, czyli Priapus Shot jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy chcieliby w naturalny sposób zwiększyć intensywność doznań seksualnych oraz poprawić libido.

Czym jest P-Shot?

Celem zabiegu jest wzmożenie erekcji, pozbycie się problemu przedwczesnego wytrysku oraz poprawa wyglądu i rewitalizacja penisa. W czym tkwi sekret? Otóż na wykorzystaniu dobroczynnego osocza bogatopłytkowego. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego zyskują coraz większą popularność w urologii estetycznej. Bazują na naturalnym potencjale organizmu do regeneracji – osocze pozyskiwane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, a następnie zostaje wstrzyknięte w skórę, co sprawia, że dochodzi do stymulacji komórek macierzystych, regeneracji tkanek, uwrażliwienia na bodźce, tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz kolagenu. Na życzenie pacjenta, aby wzmocnić efekty zabiegu, można również pozyskać komórki macierzyste z własnej tkanki tłuszczowej.

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Jak działa P-Shot?

Zabieg P-Shot wykorzystuje dobroczynne czynniki zawarte w osoczu bogatopłytkowym. Polega na ostrzyknięciu penisa wysoko stężonym osoczem, które go regeneruje oraz uwrażliwia na bodźce.

Powoduje to zwiększenia intensywności doznań seksualnych. Ponadto przyczynia się do poprawy jędrności skóry i doskonale ją nawilża. To wszystko wpływa na zwiększenie pewności siebie oraz poczucia własnej wartości.

Jak wygląda zabieg?

Procedura jest bardzo prosta. Najpierw pobierana jest od pacjenta krew, która następnie jest umieszczana w specjalnej maszynie do uzyskiwania wysoko stężonego osocza, dzięki której stężenie płytek krwi jest nawet 5 do 7 razy większe niż w przypadku krwi bazowej. Dalsza część polega na ostrzyknięciu penisa uzyskanym osoczem bogatopłytkowym. Cała procedura trwa około 30 – 40 minut. Ponieważ do organizmu zostaje wprowadzone osocze bogatopłytkowe pozyskane bezpośrednio z krwi osoby poddającej się zabiegowi, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Sprawia to, że zabieg jest wyjątkowo bezpieczny. Do podania osocza używamy bardzo cienkiej igły. Zabieg poprzedzony jest nałożeniem kremu znieczulającego, także jest on bezbolesny i praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji, możemy od razu wrócić do codziennej aktywności.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

Penis.

Czas trwania

30-40 minut.

Ilość zalecanych sesji

Ustalana indywidualnie.

Efekty​

 • Rewitalizacja i uwrażliwienie penisa
 • Poprawa ukrwienia penisa
 • Zwiększenie intensywności doznań seksualnych
 • Dłuższa, mocniejsza erekcja
 • Przyspieszenie procesów gojenia ran okolic intymnych po operacjach lub urazach

Cennik​

 • P-Shot Od 2000 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Dzięki wykorzystaniu wysoko stężonego osocza, metoda cPRP Angel gwarantuje świetne rezultaty już po jednym zabiegu. Dla maksymalizacji efektów można jednak zdecydować się również na serię zabiegów w odstępach 1-miesięcznych.

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, należy natomiast zrezygnować ze spożywania alkoholu na 24 godziny przed procedurą.

Zabieg P-Shot polega na ostrzykiwaniu penisa osoczem bogatopłytkowym, które go regeneruje oraz uwrażliwia na bodźce. Efektem jest zwiększenie intensywności doznań seksualnych oraz dłuższa i mocniejsza erekcja. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym cPRP Angel jest ceniony szczególnie ze względu na swoją skuteczność, naturalność, szybkie i długotrwałe rezultaty, a przy tym wysokie bezpieczeństwo – brak ryzyka reakcji alergicznych.

 • należy stosować niepodrażniające produkty do pielęgnacji skóry,
 • zaleca się spożywanie dużej ilości wody,
 • przez pierwsze 24 godziny po zabiegu należy wstrzymać się od intensywnego wysiłku fizycznego oraz picia alkoholu,
 • przez kilka dni po zabiegu należy wstrzymać się od aktywności seksualnej,
 • obowiązkowa kontrola po 7 dniach,
 • przez przynajmniej tydzień od wykonania zabiegu należy unikać wysokich temperatur, a więc m. in. brania kąpieli, korzystania z sauny, jacuzzi oraz solarium.
 • w razie wystąpienia niepokojących objawów należy skontaktować się z lekarzem lub udać się do najbliższego szpitala

Zainspiruj się

Aby otrzymywać informacje o naszych zabiegach, ekskluzywnych wydarzeniach oraz nowościach
- zapisz sie do naszego newslettera.

Copyright © 2023 THE-CLINIC