Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne są skutecznym narzędziem w zwalczaniu wszystkich konsekwencji zbyt obszernego wejścia do pochwy – od nawracających infekcji intymnych, przez niewielki poziom satysfakcji ze współżycia, aż po nieprawidłowe napięcie skóry krocza. Są bezpiecznym i uniwersalnym rozwiązaniem problemu wielu wymagających pacjentek.

Czym są nici ginekologiczne?

Aktualnie na rynku dostępne są liczne rodzaje nici ginekologicznych, co pozwala na idealne dopasowanie ich do planowanego zabiegu oraz potrzeb pacjentki.

Nici ginekologiczne stosuje się w ginekologii estetycznej w celu rekonstrukcji przedsionka pochwy oraz liftingu tkanek krocza. Olbrzymią zaletą nici ginekologicznych jest ich podwójne działanie, które gwarantuje zarówno efekt liftingujący, jak i głęboką regenerację skóry. Materiał, z którego są wykonane, jest biodegradowalny, co powoduje, że po okresie około 3 lat całkowicie się wchłaniają. Zabieg z wykorzystaniem innowacyjnych nici APTOS gwarantuje szybko pojawiające się i długotrwałe rezultaty, a także zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego.

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Jak działają nici ginekologiczne?

Zabieg polega na aplikacji nici, które różnią się kierunkiem oraz rodzajem specjalnych haczyków. Nici mogą pochwalić się dwutorowym działaniem. Po pierwsze: za sprawą mikrowypustek zakotwiczają się w tkankach i tworzą swego rodzaju „stelaż” co pomaga utrzymać skórę w odpowiednich obszarach. Ginekolog wprowadza nić pod skórę, co zabezpiecza tkanki miękkie przed przemieszczaniem się, a całość odbywa się bez użycia skalpela. Po drugie: nici zbudowane są na bazie materiałów, które stymulują produkcję włókien kolagenowych.

To wszystko gwarantuje zarówno efekt liftingujący (utrzymanie odpowiedniego napięcia oraz kształtu okolic intymnych), jak i głęboką regenerację skóry (poprawią jej sprężystość i widocznie odmładzają). Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Procedura trwa około 30 – 60 minut. Pierwsze efekty są praktycznie natychmiastowe, a następnie zaczynają się maksymalizować, wraz z postępującą regeneracją skóry, ujawniając swoje pełne działanie po około miesiącu.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

W zależności od potrzeb.

Czas trwania

30-60 minut.

Ilość zalecanych sesji

1.

Efekty​

  • Rekonstrukcja przedsionka pochwy.
  • Lifting krocza.

Cennik​

  • Nici ginekologiczne od 2500 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się efektami liftingującymi nawet przez kilka lat.

Zabieg nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania, na 24 godziny przed zabiegiem najlepiej jednak zrezygnować ze spożywania alkoholu.

  • Przez 2 tygodnie po zabiegu unikać wysokich temperatur, a więc m. in. korzystania z sauny, jacuzzi, a także solarium.
  • Przez 4-6 tygodni po zabiegu należy wstrzymać od aktywności seksualnej oraz intensywnego wysiłku fizycznego.
  • Zalecana wizyta kontrolna po 7-14 dniach.

Nici ginekologiczne stosuje się w ginekologii estetycznej w celu rekonstrukcji przedsionka pochwy oraz liftingu tkanek krocza. Olbrzymią zaletą nici ginekologicznych jest ich podwójne działanie, które gwarantuje zarówno efekt liftingujący, jak i głęboką regenerację skóry. Zabieg z wykorzystaniem innowacyjnych nici gwarantuje szybko pojawiające się i długotrwałe rezultaty, a także zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego.

Zainspiruj się

Aby otrzymywać informacje o naszych zabiegach, ekskluzywnych wydarzeniach oraz nowościach
- zapisz sie do naszego newslettera.

Copyright © 2023 THE-CLINIC