Skip links

Mezoterapia nawilżająca

Zabieg mezoterapii nawilżającej to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów na poprawę wyglądu skóry. Pozwala zwalczać objawy starzenia się skóry, a także drobne blizny i przebarwienia. Seria zabiegów może wyeliminować także nieestetyczne cienie wokół oczu.

Czym jest mezoterapia nawilżająca?

Mezoterapia jest zabiegiem małoinwazyjnym, w którym za sprawą serii bardzo drobnych zastrzyków koktajl dobroczynnych składników (witamin, minerałów, aminokwasów itp.) dociera do mezodermalnej warstwy skóry. Dzięki temu następuje stymulacja skóry, która się nawilża, wygładza i regeneruje. Mezoterapia sprawdza się świetnie jako zabieg profilaktyki przeciwstarzeniowej, pozwalający jak najdłużej utrzymać młody wygląd. Jest też pomocna przy subtelnym wygładzaniu drobnych zmarszczek, ujędrnianiu i nawilżaniu skóry. Pomaga w regeneracji skóry narażonej na stres czy zanieczyszczenia środowiska. Daje naturalne efekty poprawy jędrności oraz gęstości skóry, a także sprawia, że staje się ona bardziej promienna i rozświetlona.

Mezoterapia nawilżająca - zabieg

Jak działa mezoterapia nawilżająca?

W ramach zabiegu wykonuje się wielokrotne wstrzyknięcia za pomocą bardzo cienkiej igły, które wpływają korzystnie na mikrokrążenie. Podawany koktajl, składający się z witamin, minerałów, aminokwasów czy kwasu hialuronowego, dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjentki lub pacjenta, odżywia skórę i intensyfikuje jej regenerację. Zabieg nie jest bolesny, ale pacjent lub pacjentka może odczuwać niewielki dyskomfort, można więc zaaplikować znieczulenie. To jeden z najpopularniejszych, wysoce bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej cieszący się niemalejącą popularnością od lat.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

W zależności od potrzeb.

Czas trwania

30-60 minut.

Ilość zalecanych sesji

Ustalana indywidualnie.

Efekty​

  • Poprawa nawilżenia i jędrności skóry.

Cennik​

  • Mezoterapia nawilżająca od 700 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Poleca się wykonywanie zabiegów w serii. W przypadku rewitalizacji skóry twarzy najlepiej sprawdzi się seria 3 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach 10 do 14 dni. Oczywiście ilość zabiegów zależy od indywidualnej kondycji skóry czy włosów pacjentki bądź pacjenta.

Zabieg nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania, dobrze jednak zrezygnować ze spożywania alkoholu na 24 godziny przed procedurą oraz nie stosować kosmetyków podrażniających skórę.

  • Nie należy pić alkoholu ani przyjmować aspiryny przez minimum 24 godzin po zabiegu.
  • Przez przynajmniej 24 godziny od wykonania zabiegu należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego.
  • Przez przynajmniej tydzień po zabiegu unikać wysokich temperatur, a więc m. in. korzystania z sauny, jacuzzi, a także basenu.
  • Przez 2 tygodnie po zabiegu unikać silnej ekspozycji słonecznej oraz stosować krem z wysokim filtrem.

Mezoterapia igłowa to małoinwazyjny sposób na poprawę kondycji skóry. Zabieg pozwala nie tylko nawilżyć i odmłodzić skórę, ale przede wszystkim jak najdłużej utrzymać ją w jak najlepszym stanie.

X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?