Lipoliza

Zabieg
Lipoliza oferuje możliwość nieinwazyjnego wymodelowania oraz wyszczuplenia sylwetki. To odpowiedź na potrzeby osób, które marzą o pozbyciu się opornej tkanki tłuszczowej, która nie znika, pomimo wykonywanych ćwiczeń czy stosowanej diety. Lipoliza pozwala na uzyskanie bezoperacyjnie trwałej oraz skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej.
Zabieg stymuluje skórę do regeneracji, poprawia mikrokrążenie i metabolizm komórek skóry, a także prowadzi do utraty kilku centymetrów w obwodzie. Pod wpływem lipolizy komórki tłuszczowe ulegają rozpuszczeniu, są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.
Jak działa lipoliza?
W przypadku lipolizy iniekcyjnej mamy do czynienia z wstrzyknięciem w komórki tłuszczowe roztworu dobroczynnych substancji aktywnych. Jednorazowo podaje się maksymalnie około 20-25 ml substancji, a więc od 4 do 5 ampułek. W roztworze przeważnie znajduje się L-karnityna, fosfatydylocholina czy krzemionka organiczna. Lipolizę można wykonać w znieczuleniu miejscowym. Zabieg poprawia metabolizm i prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej w określonym obszarze, a także poprawy jakości skóry. Proces redukcji komórek tłuszczowych przebiega przez około 3 tygodnie po procedurze – po tym czasie zauważymy pełne efekty zabiegu. Aby cieszyć się nimi przez lata, zalecana jest zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna.
-
EFEKTY
Wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
-
CZAS ZABIEGU
ok. 40 minut
-
CZAS REKONWALESCENCJI
do 5 dni
-
CENA
od 800 zł
Wskazania/Przeciwskazania
-
Podwójny podbródek;
-
Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu;
-
Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach ud, pośladków czy bioder;
-
Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy kolan;
-
Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy ramion;
-
Nadmiar tkanki tłuszczowej na plecach oraz karku.
Jakie są wskazania do zabiegu?
-
Alergia na składniki preparatu podawanego w ramach lipolizy iniekcyjnej;
-
Aktywna choroba nowotworowa;
-
Cukrzyca;
-
Otyłość;
-
Utrzymujący się stan zapalny skóry;
-
Skłonność do powstawania bliznowców;
-
Ciąża i okres laktacji;
-
Przyjmowanie leków rozrzedzających krew.
Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
FAQ
-
Ile zabiegów należy wykonać?
Lipoliza daje świetne rezultaty już po jednym zabiegu, jednak w określonych przypadkach może być zalecane wykonanie ich serii, gdy mamy do czynienia z wyraźnym nadmiarem tkanki tłuszczowej.
-
Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem należy dostarczyć wyniki badań zaleconych przez lekarza, a także zrezygnować ze spożywania alkoholu na 24 godziny przed procedurą.
-
Jak postępować po zabiegu?
Po zabiegu może wystąpić obrzęk, a także pojawić się zaczerwienienie skóry i zasinienia. Objawy te powinny samoistnie ustąpić po upływie kilku dni. Aby złagodzić te dolegliwości, można przyjmować leki przeciwbólowe oraz przeciwhistaminowe. Wskazane jest również wykonanie masażu limfatycznego.
-
Jakie są zalety tego zabiegu?
Największą zaletą lipolizy jest jej niska inwazyjność. Kiedyś osoby, które marzyły o wyszczupleniu tych obszarów sylwetki, przy których mimo diety czy ćwiczeń pozostawał nadmiar tłuszczu musiały nastawiać się na zabieg operacyjny - bolesny i wymagający rekonwalescencji. Tymczasem lipoliza to zabieg szybki (trwający około pół godziny, choć wszystko zależy oczywiście od wielkości obszaru zabiegowego), właściwie bezbolesny i pozwalający szybko wrócić do normalnego funkcjonowania.
Rekomendacja
-
„Wybierając preparaty do zabiegu lipolizy, kierowałem się badaniami naukowymi, a także doświadczeniem własnym oraz ekspertek i ekspertów zaproszonych do projektu. Wszystko po to, by zaoferować Państwu najlepszą możliwą terapię”