Karboksyterapia

Karboksyterapia to metoda walki z uporczywym cellulitem, pozwala też usunąć cienie pod oczami lub podwójny podbródek. Jest stosowana jako metoda terapeutyczna u pacjentów z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz kompleksowo jako sposób na walkę z objawami starzenia się skóry.

Czym jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na świecie służący do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu oraz rewitalizacji skóry. Poprzez podanie gazu CO2 zabieg zwiększa krążenie krwi w danym obszarze, usuwa toksyny, usprawnia układ limfatyczny i odpornościowy oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Karboksyterapia to naturalna i bezpieczna metoda terapeutyczna, która doskonale stymuluje procesy chemiczne w organizmie. Zabieg jest bardzo bezpieczny i zapewnia długotrwałe efekty.

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Jak działa karboksyterapia?

W ramach zabiegu wykonuje się zastrzyki z CO2, które stymulują krążenie i powodują odnowienie skóry. Metoda ta wykorzystuje naturalny potencjał organizmu do regeneracji. Dzięki poprawie krążenia, dochodzi do usunięcia toksyn oraz uruchomienia wzmożonych procesów naprawczych w skórze. Zabieg doskonale sprawdza się przy redukcji cellulitu nawet na najbardziej wymagających obszarach oraz pobudzeniu ciała do usuwania komórek tłuszczowych w okolicach ciała, które nie zmieniają się mimo stosowania diety oraz ćwiczeń. To również świetny sposób na pozbycie się cieni pod oczami i dotlenienie skóry twarzy, która staje się jaśniejsza, bardziej promienna i nawilżona. Zabieg nie wiąże się z dużym bólem. Cała procedura jest bardzo bezpieczna.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

W zależności od potrzeb.

Czas trwania

15-30 minut.

Ilość zalecanych sesji

Ustalana indywidualnie.

Efekty​

  • Modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu

Cennik​

  • Karboksyterapia od 200 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Zabiegi wykonuje się w serii. Zaleca się wykonanie od 6 do 12 zabiegów w odstępach dwu- lub trzydniowych. W przypadku skóry twarzy pierwsze efekty zauważymy już po 4 zabiegach, w przypadku większych obszarów ciała - po 8 zabiegach.

Zabieg nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania, ale należy zrezygnować ze spożywania alkoholu na 24 godziny przed procedurą oraz przyjmowania aspiryny

Zabieg nie wymaga żadnej szczególnej rekonwalescencji. Na 24 godziny po procedurze należy jednak zrezygnować ze spożywania alkoholu, zażywania gorących kąpieli (w leczonym obszarze odczuwa się ciepło) oraz stosowania intensywnej aktywności fizycznej.

Karboksyterapia to bezpieczny i bardzo nisko inwazyjny sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn, pobudzenie krążenia, a tym samym polepszenie jakości skóry. Świetnie sprawdza się u osób w różnym wieku, marzących o pozbyciu się cellulitu czy też subtelnym odmłodzeniu twarzy.

Zainspiruj się

Aby otrzymywać informacje o naszych zabiegach, ekskluzywnych wydarzeniach oraz nowościach
- zapisz sie do naszego newslettera.

Copyright © 2023 THE-CLINIC