Skip links

Hybrydowy laser frakcyjny

Jest to jedyny na świecie hybrydowy system laserowy, łączący działanie wiązki Er:YAG 2940nm oraz lasera diodowego 1470nm, który jednocześnie dostarcza nieablacyjną i ablacyjną długość fali do obszaru zabiegowego. Już po jednym zabiegu widoczna jest znaczna redukcja objawów starzenia się skóry, co wyróżnia ją na tle innych technologii, (gdzie starsze lasery wymagają 5-6 zabiegów, aby osiągnąć taki sam efekt). Połączenie krótkiego okresu rekonwalescencji, niesamowitych rezultatów oraz łatwego i komfortowego leczenia sprawia, że pacjenci są niezwykle zadowoleni.
Hybrydowy laser frakcyjny Po zabiegu
Przed zabiegiem

Efekty hybrydowego lasera frakcyjnego

Intensywny resurfacing skóry, poprawa jakości i napięcia skóry, redukcja zmarszczek, ujednolicony koloryt skóry, zwężenie ujść gruczołów łojowych, redukcja przebarwień.

Ujędrnienie

Odnowa

Rewitalizacja

Wskazania i przeciwwskazania

Poniżej przedstawiamy listę wskazań do wykonania zabiegu HALO®, jak i przeciwwskazań, które mogą stanowić przeszkodę dla bezpiecznego przeprowadzenia procedury medycznej.

Hybrydowy laser frakcyjny
wskazania

Hybrydowy laser frakcyjny
przeciwwskazania

Ciało:

zaburzenia pigmentacji, melazma 

Zastosowanie

Twarz:

fotostarzenie, płytkie i głębokie zmarszczki 

Zastosowanie

Szyja:

blizny atroficzne, blizny potrądzikowe 

Zastosowanie

Dekolt:

nierówny koloryt skóry, blizny atroficzne, blizny potrądzikowe 

Zastosowanie

Dłonie:

przebarwienia powierzchowne i głębokie 

Zastosowanie

Informacje o zabiegu

Technologia

Hybrydowy laser frakcyjny HALO®

Czas trwania zabiegu

60 minut

Liczba zalecanych sesji

1-2 zabiegi

Cennik​ - zabiegi laserem HALO®

  • Obszar zabiegowy 4500 zł

    Zabieg wykonany hybrydowym laserem frakcyjnym HALO®

  • Jeden dodatkowy obszar zabiegowy 1000 zł

    Zabieg wykonany hybrydowym laserem frakcyjnym HALO®

  • Dwa dodatkowe obszary zabiegowe 1500 zł

    Zabieg wykonany hybrydowym laserem frakcyjnym HALO®

Po zabiegu
Przed zabiegiem

Opinia specjalisty

Dr n. med. Agnieszka Bańka-Wrona - Dermatolog
Hybrydowy laser frakcyjny łącząc dwie długości fali w trakcie jednego zabiegu, wytwarza silny efekt synergiczny, co skutkuje niezrównaną poprawą widocznych oznak starzenia skóry, w tym drobnych linii i zmarszczek, przebarwień, porów i blizn potrądzikowych.”

Dr n. Med. Agnieszka Bańka-Wrona

Specjalista dermatolog

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Niektórzy pacjenci w zależności od cech indywidualnych mogą poczuć pewien dyskomfort.

Po zabiegu występuje zaczerwienienie skóry, delikatny obrzęk oraz może pojawić się kratka w miejscu. Wszystkie wspomniane symptomy ustępują samoistnie ustaje do kilku dni po zabiegu.

Po zabiegu należy stosowac kremy nawilżające oraz fotoprotekcję tj. krem SPF50, pamiętając o jego reaplikacji. Dodatkowo należy stosować się do zaleceń pozabiegowych ustalonych z lekarzem.

Newsletter

Zapisz się do Newsletter i otrzymuj informację o promocjach, kodach rabatowych oraz nowościach w naszej ofercie.

Czym jest zabieg HALO®?

Platforma HALO®działa na zasadzie synergii dwóch wiązek laserowych, co skutkuje spektakularną poprawą widocznych oznak starzenia skóry, w tym drobnych linii i zmarszczek, przebarwień, porów i blizn potrądzikowych. Wiązka erbowo-yagowa w połączeniu z laserem diodowym jest idealnym rozwiązaniem do leczenia powierzchownych problemów skórnych, jak również do stymulacji głębokich warstw skóry, dlatego jako jedyny zapewnia jej spektakularny resurfacing.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg skórny Halo skutecznie leczy niewielkie do umiarkowanych problemów skóry. Zabieg składa się z dwóch laserów działających jednocześnie, w celu pobudzenia tkanki do intensywnej przebudowy. Laser ablacyjny działa powierzchownie powodując odparowanie starych komórek naskórka. Skutkuje to złuszczeniem górnych warstw komórek, dając miejsce nowej, świeżej skórze, która jest gładka i promienna. Z kolei drugi laser kontrolowanie podgrzewa docelową tkankę, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Jako naturalny mechanizm obronny, lokalny stan zapalny uruchamia kaskadę reakcji naprawczych skóry, dzięki czemu możliwy jest jej resurfacing. W efekcie skóra jest napięta, zagęszczona, a jej koloryt zostaje wyrównany.

X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?