Skip links

Fotoodmładzanie BBL

Zabieg BBL to kompleksowe rozwiązanie odmładzające skórę, które umożliwia uzyskiwanie niezwykłych rezultatów oraz rozwiązywanie szerokiej gamy problemów związanych ze starzeniem się skóry, już podczas jednej sesji zabiegowej.
Fototerapia - fotoodmładzanie BBL Po zabiegu
Przed zabiegiem

Efekty fototerapii BBL

Poprawa jakości i napięcia skóry, redukcja zmarszczek, ujednolicony koloryt skóry, zwężenie ujść gruczołów łojowych, redukcja przebarwień, redukcja rumienia.

Ujędrnienie

Odnowa

Rewitalizacja

Wskazania i przeciwwskazania

Poniżej przedstawiamy listę wskazań do wykonania zabiegu fototerapii BBL, jak i przeciwwskazań, które mogą stanowić przeszkodę dla bezpiecznego przeprowadzenia procedury medycznej.

Fotoodmładzanie BBL
wskazania

Fotoodmładzanie BBL
przeciwwskazania

Ciało:

Wiotkość skóry, rumień

Zastosowanie

Twarz:

Zmarszczki, trądzik

Zastosowanie

Szyja:

Teleangiektazje

Zastosowanie

Dekolt:

Wiotkość skóry

Zastosowanie

Dłonie:

Przebarwienia różnego pochodzenia

Zastosowanie

Informacje o zabiegu

Technologia

BroadBand Light (BBL)

Czas trwania zabiegu

30 minut

Liczba zalecanych sesji

3 zabiegi

Cennik​ - Fototerapia BBL® HERO™

  • Obszar zabiegowy 2500 zł

    Zabieg wykonany w technologii BroadBand Light (BBL)

Po zabiegu
Przed zabiegiem

Opinia specjalisty

Lek Agata Szcześniak
Jedną z głównych zalet fotoodmładzania jest jego nieinwazyjność i minimalne ryzyko powikłań, co sprawia, że jest to atrakcyjna alternatywa dla bardziej inwazyjnych procedur. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu parametrów światła, można uzyskać znaczące efekty estetyczne, jednocześnie minimalizując dyskomfort pacjenta i czas potrzebny na rekonwalescencję.”

Dr Agata Szcześniak

Specjalista dermatolog

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Zabieg jest bezbolesny. Niektórzy pacjenci w zależności od cech indywidualnych mogą poczuć delikatny dyskomfort.

Zabieg nie jest obarczony rekonwalescencją. Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie skóry, które samoistnie ustaje do kilku godzin po zabiegu.

Po zabiegu należy stosować fotoprotekcję tj. krem SPF50, pamiętając o jego reaplikacji.

Newsletter

Zapisz się do Newsletter i otrzymuj informację o promocjach, kodach rabatowych oraz nowościach w naszej ofercie.

Czym jest zabieg fotoodmładzania BBL?

Zabieg ten wykorzystuje szerokopasmowe światło o długości fali 420 nm -1400 nm, dedykowane do leczenia zmian barwnikowych, rumienia, trądziku oraz poprawy napięcia skóry. Działa na drobne zmarszczki, przebarwienia, wyrównuje teksturę skóry oraz redukuje rumień i rozszerzone naczynka krwionośne, dzięki czemu eliminuje oznaki starzenia na wszystkich poziomach skóry. Urządzenie zapewnia 4-krotnie większą prędkość leczenia, 3-krotnie większą moc szczytową i 2-krotnie lepsze chłodzenie w trakcie zabiegu, w porównaniu do innych systemów fotoodmładzania. Zabieg odmładza i rozjaśnia skórę, bez okresu rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu BBL® HERO™? emitowane są impulsy świetlne w szerokim paśmie długości fal 420 nm – 1200 mm. Dzięki temu fototerapia wspomaga produkcję kolagenu, elastyny i GAG, opóźniając proces starzenia się skóry. Ponadto, doskonała zdolność do wychwytywania barwnika tj. melaniny, pozwala na redukcję przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry. Terapia dedykowana jest także osobom, które chcą zredukować rumień i popękane naczynka, a nawet usunąć pozostałości po trądziku.

X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?