Skip links

Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G to szybki sposób na poprawę doznań związanych z orgazmem pochwowym. Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego pozwala uwydatnić silnie unerwiony obszar erogenny i zwiększyć nawilżenie, co przekłada się na zwiększenie wrażliwości. Jest to zabieg dający szybkie efekty i wymagający jedynie bardzo krótkiej rekonwalescencji.

Czym jest powiększenie punktu G?

G-Shot, czyli powiększenie punktu G to zabieg przeznaczony dla kobiet, które w szybki i efektywny sposób pragną zwiększyć intensywność doznań seksualnych. Polecany jest również pacjentkom, które chciałyby poprawić wygląd miejsc intymnych.

Punkt G to skupisko zakończeń nerwowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych w okolicach pochwy, co powoduje, że jest to miejsce bardzo wrażliwe na dotyk. Co więcej – uważane jest za najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety. Jego uwydatnienie pozwala znacznie poprawić jakość życia seksualnego.

W ginekologii estetycznej coraz częściej wykorzystuje się kwas hialuronowy, który ma wszechstronne zalety. Po pierwsze jest najbardziej przebadanym wypełniaczem dostępnym aktualnie na rynku. Po drugie występuje naturalnie w organizmie każdego człowieka, dzięki czemu jest bardzo bezpieczną substancją, nie musimy się obawiać, że zostanie odrzucony w wyniku reakcji uczuleniowej. Po trzecie kwas hialuronowy ma wyjątkową zdolność wiązania cząsteczek wody – odpowiednio nawilża tkanki i poprawia ich sprężystość. Wszystko to powoduje, że okolica staje się bardziej uwydatniona, ujędrniona oraz bardziej wrażliwa na bodźce.

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Jak działa powiększenie punktu G?

Procedura polega na aplikacji preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolicę przedniej części pochwy celem powiększenia, uwydatnienia oraz ujędrnienia punktu G. Zabieg trwa około 15 – 30 minut, poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym, dzięki czemu jest bezbolesny. Praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji, po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania​ do zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Klinika medycyny estetycznej Warszawa The Clinic

Informacje o zabiegu

Obszar zabiegu

Pochwa.

Czas trwania

15-30 minut

Ilość zalecanych sesji

1.

Efekty​

  • Poprawa intensywności orgazmu pochwowego

Cennik​

  • Powiększenie punktu G​ Od 2500 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się dobroczynnymi efektami zabiegu przez wiele miesięcy.

Wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się dobroczynnymi efektami zabiegu przez wiele miesięcy.

G-Shot to zabieg powiększania punktu G poprzez jego ostrzyknięcie preparatem na bazie kwasu hialuronowego. Substancja wypełnia, ujędrnia, a także nawilża tkankę, przez co staje się bardziej wrażliwa na bodźce. Efektem jest znaczna poprawa jakości życia seksualnego.

  • zaleca się picie około 2 - 2,5l wody w ciągu doby
  • przez pierwsze 24 godziny po zabiegu należy wstrzymać się od intensywnego wysiłku fizycznego oraz picia alkoholu,
  • przez 2-3 dni po zabiegu unikać wysokich temperatur, a więc m. in. korzystania z sauny, jacuzzi, solarium,
  • przez kilka dni po zabiegu należy wstrzymać od aktywności seksualnej.
X
Nie wiesz jaki zabieg
będzie odpowiedni dla Ciebie?